Loading...

Skoro w tym roku na #WF-ie dominuje temat kobiecości, sensualności i seksualności, to nie może zabraknąć jednej z najlepszych edukatorek seksualnych i doradczyń partnerskich, doktor Alicji Długołęckiej. Dla tych z Was, które czytają wysokieobcasy, publikację Anji Rubik Sexedpl, postać dr Alicji Długołęckiej jest znana. Dla wszystkich pozostałych, z ogromną przyjemnością i jeszcze większą dumą, przedstawiamy naszą kolejną WF-istkę!

Pani doktor Alicja Długołęcka prowadzi szkolenia dla specjalistów i młodzieży, jest wykładowcą na Podyplomowych Studiach Wychowania Seksualnego na Uniwersytecie Warszawskim i Seksuologii Klinicznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Akademii Medycznej i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, jest autorką licznych książek i m.in. podręcznika dla gimnazjalistów do „wychowania do życia w rodzinie” i monografii „Edukacja seksualna”, „Jak się kochać” i „Seks na wysokich obcasach” oraz „Zwykłej książki o tym, skąd się biorą dzieci” i rozdziałów w najnowszej publikacji „#sexed.pl”. Na co dzień pracuje z klientami w zakresie edukacji psychoseksualnej w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie.

Poczytajcie, co sama napisała o wykładzie, który wygłosi podczas WF-u 2019: „Zapraszam na spotkanie o różnych wymiarach naszej seksualności: „Sięgnijmy do źródła – jak zadbać o własny potencjał seksualny?”. Postaram się zainspirować do nowych pytań i obserwacji, które może poszerzą perspektywę rozumienia własnej seksualności. Zaczniemy od cielesności – jak ją docenić i zrekonstruować myślenie i jej odczuwanie na własnym iS intymnym poziomie, przyjrzymy się krzywdzącym skryptom kulturowym i wychowawczym, z którymi warto się pożegnać. Zatrzymamy się na chwilę przy relacjach, jak je rozwijać bez „wychowywania” drugiej osoby i zamkniemy pytaniem otwartym o własne zasoby. Zapraszam!”

KUP BILET NA WF
2019-03-16T07:56:53+00:00