Loading...
O WF-ie2019-02-20T20:43:05+00:00

Co kryje się za wydarzeniem Women’s Fest (WF)?

Women’s Fest (WF) jest jednodniowym profesjonalnym i indywidualnym wydarzeniem rozwojowym dla kobiet. Za cel stawia sobie wspieranie i promowanie rozwoju intelektualnego i kulturalnego kobiet.

Wydarzenie to ma przede wszystkim łączyć różnorodne doświadczenia kobiet, poprawiać jakość życia kobiet i szukać inspiracji w społeczności kobiet. Ma być miejscem wymiany doświadczeń, eliminacji dyskryminacji płciowej i inspiracją dla nowego pokolenia kobiet. Women’s Fest (WF) ma, poprzez swoją wielogłosowość, różnorodność i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem, stać się wydarzeniem propagującym ideę przedsiębiorczości kobiet, popularyzującym dobre praktyki i prezentującym przykłady sukcesów (i porażek) i lekcji z tego płynących.
Sama nazwa nawiązuję do wieloaspektowego podejścia do tzw kobiecości. Fest to festiwal, ale i fest kobiety. Kobiety silne, porządne, zaradne, swojskie i mocne. Ale fest to też akronim, który każda kobieta może rozszyfrować wedle swojego uznania: f-fantastyczna, frywolna, fajna; e-elokwentna, elegancka; s- stylowa, sexy, solidna, t-twórcza, towarzyska etc.

Po prostu

A tak prosto rzecz ujmując, chcemy spotkać się wyłącznie w kobiecym gronie, by móc porozmawiać o różnych aspektach bycia kobietą, pośmiać się i powzruszać, zainspirować się i wspierać. Chcemy zorganizować WF dla kobiecego ciała i duszy!

Czym Women’s Fest (WF) nie jest

Spotkanie, to nie będzie miało charakteru wojującego feminizmu i nie będzie to snucie wizji na kształt Seksmisji Bis . Świat kobiety-tak, ale nie w opozycji do ś wiata mężczyzn, ani w opozycji do kogokolwiek/czegokolwiek. Nie jest to także żaden manifest polityczny. Nie będzie to także grupowy coaching czy cykl mów motywacyjnych. Nie jest to trening biznesowy czy szkolenie telemarketingowe.

Rozgrzewka

Jak na każdym WFie, i tu także, traktujemy pierwszą edycję jak istną rozgrzewkę. Jak to za starych, dobrych czasów, na peerelowskich WF-ach, bez fit-blogerek i tego całego fit- blichtru. Zwyczajnie i niezwyczajnie. Pomachamy trochę nogą, trochę głową, a najbardziej poćwiczmy partie „okołogębowe” ! Z czasem, marzy nam się stworzenie imprezy cyklicznej, która na stałe wpisze się na mapę Szczecina i okolic. Planujemy już kolejne edycje, mocno tematyczne np. przedsiębiorcze kobiety, wirtualne, (nie)spełnione, zdrowe, świadome etc.

KUP BILET NA WF / 2019